Naslag > Naslaggegevens voor scriptstappen > Scriptstappen voor het openen van menuopdrachten > Invoerlijsten beheren openen
 

Invoerlijsten beheren openen

Opent het dialoogvenster Invoerlijsten beheren.

Zie ook 

Opties 

Geen.

Compatibiliteit 

 

Product 

Ondersteund 

FileMaker Pro 

Ja 

FileMaker Go 

Nee 

FileMaker WebDirect 

Nee 

FileMaker Server 

Nee 

FileMaker Cloud-producten 

Nee 

FileMaker Data API 

Nee 

Custom Web Publishing 

Nee 

Afkomstig uit versie 

6.0 of lager

Beschrijving 

Deze scriptstap doet hetzelfde als wanneer u achtereenvolgens Bestand > Beheren > Invoerlijsten kiest.

Gebruik deze scriptstap om het dialoogvenster ‘Invoerlijsten beheren’ te openen voor gebruikers voor wie u de toegang tot FileMaker Pro-menu's hebt beperkt.

Opmerkingen 

U kunt deze scriptstap alleen uitvoeren als aan u de privilegeset Volledige toegang is toegewezen. Als u gebruikers zonder volledige toegangsprivileges deze scriptstap wilt laten uitvoeren, klikt u met de rechtermuisknop op het huidige script in het scriptvenster en kiest u Volledige toegangsprivileges verlenen.

Raadpleeg Bestanden delen in een netwerk voor meer informatie wanneer u wijzigingen wilt aanbrengen in schema's in gedeelde databases.

Voorbeeld 1 

Dit voorbeeldscript geeft een aangepast dialoogvenster weer waarin de gebruiker wordt gevraagd of deze invoerlijsten van de database wil beheren en opent vervolgens het dialoogvenster ‘Invoerlijsten beheren’.

Aangepast dialoogvenster tonen ["Wilt u invoerlijsten van de database beheren?"]
If [Get (KeuzeLaatsteBericht) = 1]
Invoerlijsten beheren openen
End If

Verwante onderwerpen 

Naslaggegevens voor scriptstappen (alfabetisch overzicht)

Naslaggegevens voor scriptstappen (lijst met categorieën)